یک غرفه به چه موارد احتیاج دارد

یک غرفه به چه موارد احتیاج دارد

یک غرفه به چه موارد احتیاج دارد

پس از عدم قطعیت ها و محدودیت های چند سال اخیر، نمایشگاه ها و کنوانسیون های تجاری بالاخره باز شدند. در این سال ها بسیاری از موارد تغییر کرده اند و باید در بحث تبلیغات و بازاریابی و همچنین برگزاری یک غرفه در یک نمایشگاه تجدید نظر بکنید. ما به عنوان کارشناسان چاپ و تبلیغات در گروه هنری چاپ نفیس اینجا هستیم تا با ابزارهای بازاریابی که برای موفقیت در غرفه خود نیاز دارید به شما کمک کنیم!

البته در این سال ها بسیاری از موارد تغییر و توسعه پیدا کرده است که در این مقاله یک غرفه به چه موارد احتیاج دارد قصد داریم ابتدا به تغییرات در این سال ها اشاره بکنیم.

در این سال ها توجه بیشتری به محیط زیست شده است و بحث چاپ روی کاغذ و بحث تجدید پذیر بودن آن می باشد. که در این سال ها مردم نسبت به این موضوع حساس تر شده اند و توجه زیادی به آن می کنند. وقتی نوبت به مواد چاپی شما می رسد، می توانید بسیاری از گزینه های متنوع از جمله بهره گیری از کاغذهای بازیافتی برای تبلغات چاپی خود استفاده بکنید.

شبکه‌سازی – پس از یک دوره ۲ تا ۳ ساله عدم امکان تعامل و شبکه‌سازی راحت به صورت شخصی، در سال ۲۰۲۳، تعاملات حضوری، به‌ویژه در نمایشگاه‌های تجاری بسیار ارزشمند شده است. اگرچه مهارت‌های اجتماعی به طور کلی به شدت تغییر کرده است، بازدیدکنندگان نمایشگاه‌های تجاری و شرکت‌های تجاری تشویق می‌شوند تا از منطقه آسایش خود خارج شوند و دوباره فرآیند آشنای ارتباطات حضوری را آغاز کنند.

تجارب تعاملی – دامنه توجه کوتاهتر شده است، بنابراین هم باید جلب توجه بکنید و هم منحصر به فرد و بصورت تعاملی با دیگران عمل بکنید. کاربران می خواهند تجربه عملی بودن را داشته باشند، بنابراین بسته به نوع نمایشگاه تجاری که در آن شرکت می کنید، یک نمایش یا نمایش مرتبط را در نظر بگیرید که رهگذران می توانند با آن شرکت کنند.

وقتی نوبت به غرفه‌تان می‌رسد، جدای از بسیار از موارد ممکن که شاید می تواند با اهمیت باشد ما قصد داریم در این مقاله یک غرفه به چه موارد احتیاج دارد به اصلی ترین موارد چاپی را برای شما بیان بکنیم.

استند و بنرها

استند ها دارای پایه هایی می باشد که در هر مکانی قابل اجر و قرار گیری هستند. شما می توانید با چاپ بنر و چاپ استند در جلوی غرفه خود مراجعه کنندگان خود را به چالش بکشید. شما می توانید با درج سوال و یا نوشتن شعار سازمانیتان مشتریان خودتان را به خود جلب بکنید. اساسا شما از این مدل تبلیغات به عنوان بازاریابی و تبلیغات برند خود نهایت استفاده را بکنید.

کارت ویزیت تبلیغاتی

ناگفته نماند که شما باید برای شرکت در هر مکان و هر رویدادی کارت ویزیت خودتان را باید همراه خود داشته باشید، به خصوص زمانی که در یک همایش یا نمایشگاه تجاری حضور میگیرد. چاپ کارت ویزیت یک ابزار ضرروی برای معرفی خود به دیگران می باشد در نتیجه داشتن کارت ویزیت برای هر شخصی ضرروی می باشد.

بروشور تبلیغاتی

وجود بروشورها در غرفه نمایشگاهی شما کاملاً ضروری می باشد. بروشوری که روی میز غرفه شما قرار میگیرد توصیف خدمات تاریخچه و کالاهای شرکت شما باید باشد. برای درج اینکه چه نوع مطالبی در بروشور خود درج بکنید کافی است مقاله مزایای چاپ بروشور را مطالعه بفرمایید. شما باید در مطالب درج شده در بروشور این اطمینان را حاصل بکنید که اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی خود را در آن درج کرده باشید. محبوب ترین سایز چاپ بروشور ابعاد A4 و با خط تا دروازه ای می باشد. اما شما بیش از سه مورد گزینه خط تا بروشور را دارید. البته شما براساس بودجه خود می توانید چاپ تراکت تبلیغاتی هم نیز داشته باشید. این نوع تبلیغات برای مشتریان گذری که از جلوی غرفه شما عبور میکنند می تواند مفید باشد و کارایی مخصوص به خودش را دارد.

تبلیغات منسوجات چاپی

چاپ تی شرت / سویشرت / کلاه – اگرچه ممکن است نیازی به پوشیدن کت و شلوار در زمان برگزاری غرفه نداشته باشید، اما مهم است که کارمندان یک غرفه با لباس های یک شکل و یک دست و راحت در آن غرفه حضور داشته باشند. یک نگاه منسجم به همراه یک لحن واحد برای همکارانی که غرفه حضور دارند برای جلب مشتری بسیار می تواند با اهمیت و جذاب باشد.

چاپ لیوان

اگر به دنبال یک کالای هدایایی آسان و مقرون به صرفه هستید، چاپ ماگ ها بهترین گزینه هستند. می توانید با اضافه کردن لوگو، شعار و URL وب سایت خود یک کالا مورد نظر بعنوان تبلیغات بسیار مناسب برای برگزاری غرفه بکار بگیرید.

به طور خلاصه ما در این مقاله یک غرفه به چه موارد احتیاج دارد سعی کردیم اصلی ترین و ضروری ترین موارد که در یک غرفه ممکن است به آن احتیاج داشته باشید در این مقاله برای شما بیان کرده باشیم. موارد بسیار زیاد دیگر ممکن است وجود داشته باشد ولی ما در این مقاله یک غرفه به چه موارد احتیاج دارد اصلی ترین موارد ممکن رو برای شما بیان کردیم.

اشتراک گذاری پست