چاپ بادکنک

چاپ بادکنک

چاپ بادکنک از سری محصولات سیستم چاپ سیلک مجموعه می باشد که بسیار هم در این سال ها مورد استقبال قرار گرفته است. ارائه بادکنک به عنوان یک گیفت تبلیغاتی برای عموم مردم و به خصوص کودکان بسیار جذاب خواهد بود و قطعا جلب توجه بسیاری را به خود معطوف خواهد کرد.

چاپ بادکنک در مجموعه گروه هنری چاپ نفیس بر روی جنس های متنوع و موجود در بازار و با رنج های قیمتی متفاوت و البته رقابتی عرضه می شود و امکان ثبت سفارش آنلاین این محصول بر روی وب سایت با قیمت های اعلامی میسر می باشد.

اگر به دنبال یک هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت هستید و یا برای محل کسب و کارتان نیاز تغییرات و جلب توجه دارید چاپ بادکنک قطعا می تواند یکی از جذاب ترین پیشنهاد های مجموعه ما باشد که می توانید در لیست انتخاب های خود قرار دهید. کارشناسان شما در چاپ نفیس در کنار شما خواهند بود تا بهترین پیشنهاد ها در اختیار شما قرار دهند.

گروه هنری چاپ نفیس در کنار شماست برای تحقق رویاهای شما


چاپ بادکنک

چاپ بادکنک چینی اعلاء

توضیحات محصول :

چاپ بادکنک چینی جز ارزانترین سری بادکنک های تبلیغاتی است که در بازار برای چاپ کردن موجود می باشد. بادکنک های چینی از ساخت خوبی برخوردار می باشند و برای مصارف کوتاه مدت و چند روزه می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشند.

چاپ بادکنک چینی به صورت رنگ جور ( ترکیبی ) و یا انتخابی انجام می شود که می توانید از طیف گسترده رنگ های موجود در بازار کشور انتخاب نمایید.

چاپ روی بادکنک های چینی با سیستم سیلک انجام می شود و کیفیت چاپ های انجام شده روی این بادکنک ها بسیار عالی می باشد و کلیه رنگ های انجام شده به صورت کاملا پر و بدون کچلی انجام می شود و امکان انتخاب رنگ برای چاپ کاملا فراهم می باشد ، و امکان چاپ لوگو در رنگ اختصاصی و انتخابی شما بزرگواران میسر می باشد.

چاپ بادکنک چینی

چاپ بادکنک مالزی

توضیحات محصول :

چاپ بادکنک مالزی ، در سری رده قیمتی متوسط مجموعه چاپ نفیس می باشد. کیفیت ساخت و پلاستیک مصرفی در این بادکنک بسیار عالی می باشد و کیفیت و ساخت و ماندگاری این بادکنک بسیار قابل قبول است و با توجه به رده قیمتی این محصول بسیار توجیه پذیر و اقصادی می باشد. چاپ بادکنک مالزی اگر از ضخامت کمتری نسبت به سری تایلندی برخوردار است ولی دوام و شفافیت رنگی بسیار مطلوبی دارد.

چاپ بادکنک مالزی هم به صورت رنگ جور ( ترکیبی ) و هم به صورت انتخابی ( رنگ سازمانی ) قابل انتخاب و ثبت سفارش می باشد که می توانید از طیف گسترده رنگ های موجود در بازار مجموعه انتخاب نمایید.

چاپ روی بادکنک های مالزی نیز با سیستم چاپ سیلک انجام می شود و کیفیت چاپ های انجام شده روی این بادکنک ها بسیار عالی می باشد و کلیه رنگ های انجام شده به صورت کاملا پر و بدون کچلی انجام می شود و امکان انتخاب رنگ برای چاپ کاملا فراهم می باشد ، و امکان چاپ لوگو در رنگ اختصاصی و انتخابی شما بزرگواران میسر می باشد.

چاپ بادکنک مالزی

چاپ بادکنک تایلندی

توضیحات محصول :

قطعا با کیفیت ترین و مرغوب ترین ساخت بادکنک در بین بادکنک های موجود در بازار متعلق به بادکنک های تایلندی می باشد. چاپ بادکنک تایلندی که یکی از ضخیم ترین بادکنک های موجود می باشد برای استفاده های طولانی مدت و برای بادکنک آرایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. تنها نکته ای که لازم به ذکر است این است که بادکنک های تایلندی به دلیل اینکه بسیار ضخیم می باشند در هنگام ترکیدم صدای بسیار بلندی ایجاد می کنند که همین امر در محیط های سرپوشده و امکان شلوغ ممکن است باعث ارعاب اطرافین شود.

چاپ بادکنک تایلندی هم به صورت رنگ جور ( ترکیبی ) و هم به صورت انتخابی ( رنگ سازمانی ) قابل انتخاب و ثبت سفارش می باشد که می توانید از طیف گسترده رنگ های موجود در بازار مجموعه انتخاب نمایید.

چاپ روی بادکنک های تایلندی نیز با سیستم چاپ سیلک انجام می شود و کیفیت چاپ های انجام شده روی این بادکنک ها بسیار عالی می باشد و کلیه رنگ های انجام شده به صورت کاملا پر و بدون کچلی انجام می شود و امکان انتخاب رنگ برای چاپ کاملا فراهم می باشد ، و امکان چاپ لوگو در رنگ اختصاصی و انتخابی شما بزرگواران میسر می باشد.

چاپ بادکنک تایلندی