روش پرداخت

روش پرداخت سفارش

شما برای واریز کردن مبلغ و هزینه سفارشات خود در مرکز گروه هنری چاپ نفیس می توانید به سه روش زیر یعنی ۱- پرداخت از طریق کارت به کارت ۲- پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین ۳- پرداخت حضوری در محل به صورت نقدی و کارت کشید از طریق دستگاه پوز با استفاده از همه عابربانک های عضو شبکه شتاب هزینه مشخص شده را پرداخت نمایید.

اسامی عابر بانک هایی که شما می توانید با استفاده از آنها هزینه سفارشات خود را پرداخت کنید شامل: ملی ، ملت، صادرات ، تجارت ، کشاورزی ، کارآفرینی ، آینده ، شهر ، انصار ، پارسیان ، سامان ، اقتصادنوین ، توسعه صادرات ، پاسارگاد ، صنعت و معدن ، سینا و کلیه بانک ها و موسسات عضو شبکه شتاب می باشد.

کلیه روش های پرداخت وجه به تفکیک در ادامه توضیح داده شده است.

گروه هنری چاپ نفیس در کنار شماست برای تحقق رویاهایتان …


روش پرداخت

پرداخت از طریق کارت به کارت

مشتریان گرامی که تمایل به پرداخت از طریق درگاه اینترنتی ندارند می توانند از طریق شماره کارت مندرج در پایین صفحه نسبت به پرداخت هزینه سفارش خود اقدام نمایند. برای روش پرداخت هزینه سفارش خود به شیوه کارت به کارت می توانید هم از طریق دستگاه های خودپرداز و هم از طریق اینترنت و همراه بانک مبلغ سفارش خود را واریز نمایید.

فقط توجه به این نکته الزامی است که ارائه تصویر فیش واریزی برای ثبت در حسابداری و تایید واریزی برای تایید سایر مراحل الزامی است.

شماره کارت :

5022-2910-9247-4285

شماره حساب شرکت :

289.8000.12088957.1

شماره شبا حساب :

IR39-0570-0289-8001-2088-9571-01

بنام خانم فرشته روانفر

نزد بانک پاسارگاد

پس از واریز وجه حتما شماره قبض و یا کد رهگیری را اعلام نمایید.  بدیهی است عدم اعلام واریز مبلغ سفارش به مجموعه چاپ نفیس باعث می گردد تا سفارش شما در پروسه انجام قرار نگیرد.

پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین

بانک ملت
بانک پارسیان

کلیه مشتریان گرامی در هر ساعت از شبانه روز می توانید بدون نیاز به داشتن هرگونه همراه بانک و یا مراجعه به شعبه های بانک و محدودیت سقف برداشت روزانه تا 50 میلیون تومان نسبت به تسویه حساب سفارش و فاکتور خود از طریق درگاه پرداخت آنلاین مرکز چاپ نفیس به آدرس زیر و از طریق درگاه شرکت به پرداخت ملت و یا درگاه شرکت محترم بانک پارسیان ، در کمال اطمینان و بدون پرداخت هزینه اضافه انتقال وجه مبلغ هزینه سفارش خود را پرداخت نمایید.

پرداخت حضوری و یا در کارتخوان شرکت

مشتریان گرامی که تمایل دارند می توانند به صورت حضوری به محل شرکت تشریف بیاورند و مبلغ سفارش و فاکتور خود را به صورت نقد و یا با استفاده از دستگاه کارت خوان شرکت پرداخت نمایند.

طبق قانون و روال شرکت مبلغ کلیه سفارشات می بایست قبل از ثبت سفارش پرداخت و به تایید حسابداری برسد. (طبیعتا در صورت عدم واریز وجه سفارشات در دستور کار قرار نخواهند گرفت)

توجه : از آنجا که سفارشات چاپی برای هر یک از مشتریان به صورت سفارشی و اختصاصی تهیه و چاپ می‌شوند و استفادۀ مجدد از آنها، و یا استفاده از آنها برای سایر مشتریان مرکز امکان پذیر نمی باشد ، بنابراین امکان پرداخت در محل وجود ندارد.


مراحل ثبت سفارش

مراحل و شرایط پرداخت آنلاین

مشخصاتی که شما در هنگام پرداخت آنلاین خرید خود باید به همراه داشته باشید:

  • شماره ۱۶ رقمی هک شده برو روی کارت بانکی
  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

شما می توانید در صورت نداشتن رمز دوم اینترنتی به دستگاه های خود پرداز بانک صادر کننده کارت بانکی خود مراجعه کنید و اقدامات لازم برای اخذ رمز دوم عابربانک خود اقدام نمائید.

  • کد CCV2 مندرج بر روی کارت بانکی
  • تاریخ انقضاء مندرج بروی کارت بانکی
  • در صورت تمایل می توانید ایمیل خود را نیز وارد کنید
  • وارد کردن اطلاعات کد امنیتی موجود در درگاه بانک