روش ارسال

روش ارسال سفارش

ما در گروه هنری چاپ نفیس مجموعه از بسیاری از خدمات در حوزه چاپ را به صورت آنلاین ارائه می دهیم. از لازمه های مراکز ارائه خدمات آنلاین ، ارسال سفارشات درب منازل مشتریان گرامی و بزرگوار می باشد. ما در چاپ نفیس همواره در تلاش هستیم که بهترین روش ها و مقرون به صرفه ترین راهکارها را برای ارسال بهینه ، در سلامت کامل و در سریع ترین زمان ها را در اختیار خریداران گرامی خود قرار دهیم.

در ادامه این مطلب روش های گوناگون و متنوع مجموعه چاپ نفیس برای ارسال سفارشات در شهر تهران و همچنین روش ارسال سفارش به شهرستان های کشور به تفکیک توضیح داده شده است.

در کنار همه روش های ارسال این مرکز ، هر لحظه امکان تحویل کلیه سفارشات در محل شرکت میسر می باشد که می توانید در هنگام سفارش آنلاین روی وب سایت هر روش ارسالی که برای شما عزیزان راحت تر باشد را انتخاب کنید.

گروه هنری چاپ نفیس در کنار شماست برای تحقق رویاهایتان …


روش ارسال

ارسال سفارش در شهر تهران

در شهر تهران ارسال و تحویل سفارشات با روش های زیر مقدور و امکان پذیر می باشد :

 1. تحویل سفارشات به روش حضوری در محل شرکت
 2. ارسال در شهر تهران به روش های شرکت های اینترنتی ارسال نظیر الوپیک و اسنپ
 3. ارسال ب دفاتر پیک موتور منطقه مثل بادپا
 4. ارسال در شهر تهران با نرخ ثابت 50,000 تومان

شرایط ارسال 50,000 تومانی در شهر تهران

 • ارسال 50,000 تومانی مختص مناطق ۲۲ گانه شهرداری شهر تهران می باشد.( انتهای و خارج از محدوده توزیع در پایین بطور کامل برای شما بیان شده است )
 • این شیوه ارسال فقط مخصوص سفارشات چاپی مجموعه می باشد و شامل فروش محصولات خام از جمله فروش کاغذ خام و … نمی باشد.
 • ارسال با مبلغ 50,000 تومان فقط در ساعات مشخص شده ای که در پایین شرح داده میشود قابل انجام میباشد . طبیعی است در صورت درخواست ارسال در خارج از این ساعات ، می بایست از سایر روش ها استفاده شود که هزینه مابالتفاوت آن هم بر عهده مشتری گرامی می باشد.
 • این هزینه برای بسته های متعارف دریافت میشود. درصورتی که حجم و وزن بسته از حد معمول بیشتر باشد که نیاز باشد از سایر روش ها به جز موتور سیکلت استفاده شود ، در آن صورت هزینه ارسال بر عهده مشتری میباشد.
 • این هزینه شامل ارسال های شهرستان نمی باشد. از طرفی ارسال تا دفتر ترمینال و یا باربری نیز شامل این هزینه نمی باشد. ( به دلیل اینکه ارسال تا دفتر باربری و یا ترمینال دارای پروسه تحویل است و با ید در هر ساعتی از روز که سفارش آماده شد ارسال گردد شامل این هزینه نمیشود و باید با الوپیک ارسال گردد و هزینه پیک شهری نیز برای بسته پس کرایه میشود.)
 • در صورتی که هزینه ارسال با الوپیک در شهر تهران کمتر از 50,000 تومان شود تلاش می شود که برای کاهش هزینه های شما مشتریان گرامی از آن روش برای ارسال بار شما استفاده گردد.
 • ارسال سفارشات در روزهای کاری صورت می گیرد و در روزهای تعطیل و جمعه هیچ گونه پاسخگویی و ارسالی صورت نمی گیرد و همچنین تعداد روزهایی که برای آماده سازی سفارش شما نوشته شده است روزهای کاری می باشد و روزهای تعطیل مستثنی می باشند.
 • شما مشتریان گرامی همواره می توانید سفارش خود را بصورت حضوری و در مجموعه چاپ نفیس تحویل بگیرید. ولی در صورت درخواست ارسال سفارش و عدم نظارت بر سفارش ارسالی هرگونه ایراد و مشکلی چه در خصوص کیفیت چاپ و یا هر گونه مشکل دیگری که نیاز بررسی کارشناسان واحد گارانتی مجموعه را داشته باشد تمام هزینه ارسال مجدد سفارش تا دفتر مجموعه بر عهده مشتری گرامی می باشد.

انتهای محدوده و خارج از محدوده توزیع نرخ ثابت

 • انتهای محدوده توزیع منطقه غرب: اتوبان آزادگان ، شهران و دهکده المپیک و تهرانسر
 • خارج از محدوده توزیع منطقه غرب: شهرک گلستان ( راه آهن) – محدوده دریاچه چیتگر – محدوده استادیوم آزادی – شهرک استقلال – شهرک دانشگاه – بلوار ایران خودرو – شهرک امیددژبان – شهرک شهید باقری
 • انتهای محدوده توزیع منطقه شرق: بزرگراه یاسینی – حکیمیه ( جاده تلو) – افسریه – مسعودیه – رضویه
 • خارج از محدوده توزیع منطقه شرق: شهرک زینبیه – شهرک کلاهدوز – قصر فیروزه 1 و 2 – محدوده استادیوم تختی – هجرت – شهرک والفجر – دوشان تپه
 • انتهای محدوده توزیع منطقه جنوب: بزرگراه آزادگان – شهرری ( تا کمربندی شهید آوینی ) خیلج – یافت آباد – خانی آباد
 • خارج از محدوده توزیع منطقه جنوب: صالح آباد – سیزده آبان – شهرک علائین
 • خارج از محدوده منطقه شمال: شمال اتوبان بابایی شامل دانشگاه امام حسین – شهرک های ولایت

ساعت ارسال سفارشات 50,000 تومانی در تهران

بسته های با این هزینه در تهران در طول روز در ۱ بازه زمانی جمع آوری و ارسال می شود.

در این سیستم توزیع کالا مجموعه بسته هایی که تا ساعت ۱۷:۰۰ عصر چاپ و آماده ارسال باشند در فردای کاری آن روز در ساعات بین ۹ الی ۱۷:۰۰ عصر توزیع میشود. ( درصورت نیاز به درخواست در ساعتی مشخص باید قبل از ارسال و درزمانی که همکاران برای ارسال مرسوله با شما هماهنگ میکنند ساعت حضورتان را اعلام بفرمایید.)

( طبیعی است در صورتی سفارش چاپی شما بعد از ساعت ۱۷ آماده بشود در لیست بعدی نوبت ارسال قرار خواهد گرفت. در صورت درخواست ارسال خارج از این تایم می بایست با روش های دیگری که طبیعتا هزینه آن بالاتر خواهد بود ارسال گردد که هزینه آن با شما خواهد یود . )

ارسال سفارش به شهرستان

و سفارشات شهرستان برای بسته های کوچک و سبک با شرکت پست جمهوری اسلامی و برای سایر بسته ها با شرکت کالارسان (اتوبوس رانی) ، شرکت چاپار یا باربری وطن صورت می پذیرد.

تمامی هزینه سفارشات به شهرستان ها بر عهده خود مشتری به صورت پس کرایه می باشد.

سفارشات شما به شهرستان به دو شیوه ارسال می گردد با بصورت فوری و یا در یک بازه زمانی مشخص (این بازه زمانی بستگی به شهر انتخابی شما دارد)

هزینه های آن به شرح ذیل می باشد:

 • هزینه ارسال بسته سفارش به باربری بر عهده خود مشتری می باشد
 • برای ارسال بسته از طریق باربری بصورت فوری و بلافاصله بعد از اینکه بسته سفارش شما به شرکت رسید برای باربری ارسال می گردد که هزینه های آن به صورت کرایه شهری تا باربری و براساس هزینه های مصوب باربری به صورت پس کرایه دریافت می شود.

تفاوت های شرکت های ارسالی شهرستان

 • شرکت پست جمهوری اسلامی : که معرف حضور همه مشتریان گرامی میباشد که شرکت پست دو ویژگی دارد . اول اینکه هزینه را در مبدا دریافت می کند به همین دلیل مشتریانی که در درخواست ارسال بار با شرکت پست را دارند باید لطف بفرمایید و هزینه را ابتدا واریز بفرمایید و نکته دوم اینکه پست هزینه بسته را متناسب با وزن دریافت می کند به همین دلیل این شیوه ی ارسال برای بسته های با وزن بالا توصیه نمیگردد.
 • شرکت کالارسان : شیوه ارسال این شرکت با اتوبوس رانی می باشد. از ویژگی های این شرکت سرعت تحول بسته در کشور می باشد و از طرفی هزینه آن برای بسته های سنگین اما تکی مقرون به صرفه تر میباشد. نحوه دریافت هزینه با شرکت کالارسان به صورت پس کرایه میباشد. از معایب این شرکت این است که ارسال درب منزل این شرکت ندارد و اگر بخواهند به درب منزل شما ارسال کنند هزینه آن شاید بسیار زیاد شود.
 • شرکت کالارسانان چاپار : شرکت چاپار بسته های شهرستان را با ماشین های شرکت خودشان ارسال میکنند. هزینه ارسال به شهرستان متناسب با وزن بسته ۱۷ – ۲۰ و ۲۵ هزار تومان میباشد. البته از ویژگی های شرکت چاپار ارسال تا درب منزل شما مشتریان گرامی میباشد.
 • ارسال با باربری : عموما سفارشات مشتریانی که درخواست ارسال بار با باربری دارند با باربری وطن ارسال میشود البته اگر درخواست ارسال به سایر باربری ها را هم داسته باشید قابل ارسال میباشد.

تذکر : همکاران ما همواره با توجه به تجربه و مهارت خود بهترین روش ارسال را به شما بزرگواران پیشنهاد می دهند ولی در نهایت این شما هستید که مشخص می فرمایید به چه شیوه ای بسته ها را برای شما ارسال کنیم.

توجه: خواهشمندیم  در هنگام ثبت سفارش در وب سایت چاپ نفیس در زمان ثبت سفارش درخصوص نحوه ارسال بسته سفارشی خود نهایت دقت را بفرمائید در غیر اینصورت مجموعه هیچگونه تعهدی را در قبال انتخاب شما نخواهد داشت.

توجه: اگر چندین طرح را در بازه های زمانی متفاوت ارسال کردید توصیه می شود سفارش بعدی خوتان را تا قبل از اتمام سفارش اول ثبت کنید که در هزینه ارسالی شما صرفه جویی شود.

توجه: هرگونه سوال و ابهام در خصوص ارسال سفارش و یا تاخیر در دریافت سفارش را می توانید از طریق شماره های مندرج در سایت پیگیری نمائید.